Oczyszczacz powietrza

Każdy dom kryje swój własny osobliwy zapach, nie każdy jednak jest do końca pożądany. Zapachy dymu papierosowego, farby, wykładziny, pleśni,.

Oczyszczacz powietrza
Oczyszczacz powietrza

Każdy dom kryje swój własny osobliwy zapach, nie każdy jednak jest do końca pożądany. Zapachy dymu papierosowego, farby, wykładziny, pleśni, a nawet zapach nowych mebli może przeszkadzać i dawać uczucie dyskomfortu. Urządzenia poprawiające, jakość naszego życia w związku z tymi problemami to oczyszczacze powietrza, niezawodne, gdy kratki wentylacyjne mogą okazać się niewystarczające. Nie tylko oczyszczają i jonizują powietrze, ale również mogą nadawać mu przyjemnego świeżego zapachu. Są dwa podstawowo rodzaje oczyszczaczy: z wkładami filtracyjnymi oraz nawilżacze-oczyszczacze, w których filtrem czyszczącym powietrze są wirujące tarcze opłukiwane przez wodę.

Na początek oczyszczacze z wkładkami filtracyjnymi. Posiadają one zwykle kilka filtrów, których każdy pełni inną funkcję. Wstępny zatrzymuje duże zanieczyszczenia, główny drobiny kurzu przeciwzapachowy usuwa nieprzyjemne zapachy. W większości wymagają obsługi i wymiany filtrów. Brudne należy czyścić, a zanieczyszczone wymieniać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *